12:03 24.01.2025

Зеленський призначив Ольгу Куришко постійним представником президента в Криму

1 хв читати
Зеленський призначив Ольгу Куришко постійним представником президента в Криму
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський звільнив Ольгу Куришко з посади заступника представника президента в Криму, і призначив її на посаду постійного представника в Автономній республіці Крим.

Відповідні розпорядження №2/2025-рп і указ №59/2025 опубліковані на сайті президента.

Ольга Куришко перебувала на посаді заступниці постійного представника з червня 2023 року.

Як повідомлялося, 29 жовтня 2024 року стало відомо про смерть народного депутата від "Голосу" Олега Макарова. Після чого CEO освітньої онлайн-платформи Prometheus Іван Примаченко та експерший заступник міністра економіки Павло Кухта, які йдуть у виборчому списку на 24-му і 25-му місцях, заявили, що не підуть до парламенту. Відповідно, далі таке право могла б отримати Таміла Ташева, а в разі її відмови - політолог Микола Давидюк.

25 листопада Центральна виборча комісія визнала Ташеву обраною народною депутаткою України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі після того, як нардеп від партії "Голос" Іван Примаченко відмовився від мандата.

4 грудня 2024 року Зеленський підписав указ про звільнення Таміли Ташевої з посади постійного представника президента в Автономній Республіці Крим.

6 грудня Таміла Ташева і Богдан Лукашук склали присяги народних депутатів України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сибіга на міністерській зустрічі G7: Нам потрібні надійні гарантії безпеки за участю США

У Дарницькому районі Києва через аварію від теплопостачання відключено 44 будівлі

РФ виробляє за три місяці стільки боєприпасів, скільки НАТО за рік, - генсек

США для швидкості ведуть переговори про завершення війни двома треками – російським та українсько-союзницьким – Келлоґ

Ліквідація наслідків удару російського дрона по ЧАЕС продовжується, радіаційний фон у нормі - ДСНС

Лідер ХДС підтримує передачу Україні Taurus, але у разі домовленості з європейськими партнерами

Прем'єр Данії: найкраще, що можна дати Україні, - це членство в НАТО

Війна РФ проти України загрожує ядерній безпеці - прем'єр Ірландії

"Суспільне" підписало договір з гуртом Ziferblat на участь у "Євробаченні-2025"

Питання членства України в НАТО не має бути “прибрано зі столу” до початку переговорів з РФ - лідер ХДС Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА