Інтерфакс-Україна
09:25 22.01.2025

Україні потрібно щонайменше 200 тис. миротворців для гарантій безпеки - Зеленський

1 хв читати
Україні потрібно щонайменше 200 тис. миротворців для гарантій безпеки - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підтримує ідею введення миротворчих контингентів як частину гарантій безпеки, однак необхідно щонайменше 200 тис. європейських миротворців, щоб запобігти майбутньому можливому нападу РФ.

"Я підтримую ідею контингентів як частину гарантій безпеки. Оскільки, якщо в них (РФ - ІФ-У) є 1,5 млн армія, і якщо в нас буде вдвічі менше, це означає, що нам потрібні контингенти з дуже значною кількість солдатів", - сказав Зеленський під час спілкування з представниками Міжнародної медіаради на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Президент додав, що від усіх європейців необхідно 200 тис. миротворців мінімум.

"200 тис. мінімум, інакше нічого", - зазначив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ евакуював підопічних психоневрологічного інтернату на Чернігівщині

Внаслідок атаки в порту "Чорноморськ" поранено працівника екіпажу судна під прапором Мальти та стався витік олії

Щонайменше у трьох областях – на Чернігівщині, Сумщині та Полтавщині – введено в дію всі 10 черг аварійних відключень

Ексглава Апарату прем’єра Шмигаля Фербей претендує очолити службу 1-го віцепрем’єра - міністра енергетики

Розділ "Регіональні можливості" запустили на платформі "Ветеран Pro"

Затверджено держпрограму адаптації приміщень діючих дитсадків до вимог цивільного захисту

Зеленський зустрівся зі Стерненком, говорили про законодавчу підтримку волонтерства

На Київщині затримали вимагачів за погрози, побиття та шантаж викраденням дитини заради $130 тис. вигаданого боргу

Зеленський анонсував сьогодні рішення щодо комендантської години

Уряд України повинен сьогодні забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА