Інтерфакс-Україна
02:11 22.01.2025

Трамп допускає нові санкції для РФ у разі відмови від переговорів

1 хв читати
Трамп допускає нові санкції для РФ у разі відмови від переговорів

Президент США Дональд Трамп допускає введення додаткових санкцій для РФ у разі, якщо Володимир Путін не сяде за стіл переговорів щодо війни в Україні, повідомляє CNN.

На запитання про те, чи введе він додаткові санкції проти Росії, якщо Путін не сяде за стіл переговорів, Трамп відповів: «Звучить імовірно».

«Ми розмовляємо із Зеленським. Ми збираємося поговорити з президентом Путіним дуже скоро, і ми подивимося, що - як усе це відбудеться. Зеленський хотів би миру, але для цього потрібні двоє. Подивимося, що вийде», - зазначив Трамп.

Також видання зазначає, що Трамп «розгляне», чи будуть США відправляти додаткову зброю Україні.

Трамп також підтвердив, що обговорював війну в Україні під час нещодавньої телефонної розмови з головою КНР Сі Цзіньпіном. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція передала Україні репліку бойової хоругви Богдана Хмельницького – МЗС

Зеленський обговорив зі Стармером координацію позицій щодо дипломатичного треку у війні РФ проти України

Україна подала вишиванку до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

У Києві відкрили інноваційний інтерактивний маршрут-квест за книгою про операцію ГУР

Держетнополітики визнало монастир "Голосіївська пустинь" УПЦ (МП) афілійованим із РПЦ

Одна людина постраждала через удари по Чугуївській громаді – ДСНС

"Укрзалізниця" в межах щорічної програми оновлення оголосила тендер на закупівлю 10 вагонів нового покоління

Зеленський прийняв вірчі грамоти від послів Панами, Монголії та Перу

"Укрфінжитло" погодило збільшення ліміту кредитної лінії для Ощадбанку до 17 млрд грн

Росіяни вдарили по Кам'яній Ярузі і Чугуєву, спалахнула пожежа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА