Інтерфакс-Україна
17:08 21.01.2025

Якщо Україні не дати сильних гарантій безпеки, то Путін повернеться для повної окупації країн колишнього СРСР - Зеленський

1 хв читати
Якщо Україні не дати сильних гарантій безпеки, то Путін повернеться для повної окупації країн колишнього СРСР - Зеленський

Якщо Україні не дати сильних гарантій безпеки, таких як НАТО, то Володимир Путін може повернутися з армією, яка вдесятеро більша, ніж у 2022 році, щоб окупувати всі країни, які були в складі СРСР, вважає президент України Володимир Зеленський.

"Якщо він, Путін, наростив до понад 600 тисяч свого угруповання, якщо не буде сильних гарантій безпеки, як НАТО, і військовий контингент, зброя, то Путін повернеться, він точно повернеться з армією вдесятеро більшою, ніж те угруповання, яке було на початку 22-го року (200 тис. осіб - ІФ-У)... І коли він повернеться з цим угрупованням, для чого він повернеться? Для повної окупації всіх країн, які були колись республіками в Радянському Союзі", - сказав Зеленський на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Президент зазначив, що Путін хотів би тиснути на США, щоб Україна не була в НАТО, а також тиснути на всіх союзників, для того щоб вони наполягали на зменшенні армії України вп'ятеро.

Зеленський наголосив, що Україна та партнери не дадуть цього зробити.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

Шмигаль: Уряд пропонує нові контракти для Українського війська з фіксованими термінами служби

Двоє зрадників, які воювали проти Сил оборони України, засуджені до 15 років в’язниці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА