Інтерфакс-Україна
21:41 13.01.2025

Зеленський підписав указ про введення санкцій щодо 140 суб'єктів фінансового сектору РФ

1 хв читати
Зеленський підписав указ про введення санкцій щодо 140 суб'єктів фінансового сектору РФ
Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій щодо 140 суб'єктів фінансового сектору РФ, а також вніс законопроєкт про кримінальну відповідальність за спроби обійти санкції.

"Підписав сьогодні документи щодо санкцій. Указ про введення санкцій проти грошового сектору Росії. 140 різних суб'єктів. Ми будемо і далі працювати з партнерами, щоб узгодити наш тиск. А другий документ - це законопроєкт про кримінальну відповідальність за спроби обійти санкції, і це багато в чому продовження міжнародної практики ставлення до санкцій", - сказав Зеленський у відеозверненні в понеділок увечері.

За словами президента, законопроєкт про кримінальну відповідальність за спроби обійти санкції буде внесено до Верховної Ради.

На сайті глави держави опубліковано указ №24/2025, згідно з яким президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про запровадження санкцій щодо 75 фізичних осіб, які є громадянам РФ.

Також санкції застосовано до 63 юридичних осіб, які зареєстровані в РФ, до двох - на Британських Віргінських Островах.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

Ввечері ворог знову бив по критичній інфраструктурі Харкова, постраждала одна людина

На Сумщині через ворожі атаки вже постраждало п'ятеро людей - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА