Інтерфакс-Україна
10:39 11.01.2025

Точицький обговорив із міністром культури Італії підготовку до конференції з відновлення України в Римі в липні 2025 року

1 хв читати
Точицький обговорив із міністром культури Італії підготовку до конференції з відновлення України в Римі в липні 2025 року
Фото: МКСК

Міністр культури і стратегічних комунікацій України Микола Точицький обговорив з міністром культури Італії Алессандро Джулі підготовку до конференції з відновлення України (URC 2025), яка відбудеться в Римі в липні 2025 року.

"Сторони обговорили підготовку до Конференції з відновлення України (URC 2025), що відбудеться в Римі в липні 2025 року і буде присвячена питанням сталості та відновлення України, зокрема в контексті культури", - йдеться в повідомленні міністерства.

Також український міністр запросив колегу взяти участь у конференції з питань культури в Україні "Співпраця заради стійкості", що сприятиме координації міжнародних зусиль із підтримання та зміцнення сфери культури в Україні, а також сприятиме обміну досвідом та зміцненню співпраці між державами.

Серед іншого, міністри підтвердили готовність до подальшої взаємодії та обговорили шляхи поглиблення двостороннього культурного співробітництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ працював на Київщині після повітряної атаки РФ

Внаслідок масованої атаки РФ в суботу у частині регіонів запроваджено графіки відключень з 8:00 до кінця доби – "Укренерго"

Зеленський про нічний обстріл: У Європі потрібно розвинути виробництва протибалістичних ракет

ППО України збила 460 з 498 повітряних цілей РФ, зафіксовано влучання 6 ракет та 28 ударних БпЛА на 11 локаціях

Уночі РФ атакувала залізницю, дрон влучив у поїзд на Харківщині - Кулеба

Уже відомо про 15 постраждалих внаслідок атаки РФ Київщини

Окупанти за добу втратили 810 осіб та 180 од. спецтехніки - Генштаб

Кількість загиблих на Київщині через атаку РФ зросла до чотирьох, постраждалих - до десяти

Під ворожим обстрілом опинилися 39 населених пунктів Запорізької області, семеро постраждалих і один загиблий

У Києві через нічний обстріл РФ на окремих ділянках призупинено рух електротранспорту – КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА