Інтерфакс-Україна
12:26 27.12.2024

Командувач Нацгвардії: Ми робимо все, щоб поліпшити базову військову підготовку

2 хв читати
Командувач Нацгвардії: Ми робимо все, щоб поліпшити базову військову підготовку
Фото: НГУ

У Національній гвардії України робиться все необхідне для поліпшення базової загальної військової підготовки (БЗВП), зокрема, збільшено її термін і кількість боєприпасів на людину для виконання вправ стрільб, повідомив командувач Нацгвардії Олександр Півненко.

"По-перше, ми робимо все, щоб покращити базову загальну військову підготовку. З 7-го жовтня збільшили термін базової загальновійськової підготовки до 54 діб. У нас уже є перші випуски, - результати набагато кращі, ніж були. Також з 16 грудня збільшили кількість боєприпасів до понад 2 тис. на одну людину на для виконання вправ стрільб. Подивимося і проаналізуємо, як це буде працювати", - сказав Півненко в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Як наголосив командувач, у Нацгвардії будують навчальні центри, й цьому приділяється багато уваги. "Капітальним будівництвом казарм займаємося рідше, бо це довго і затратно, тому робимо швидкозбірні казарми. Два місяці – й казарма готова, особовий склад у нормальних умовах", - пояснив він.

Бригадний генерал зауважив, що для військового потрібно створити належні умови, тоді він буде по-іншому виконувати свої завдання. "Якщо помістити в сирий будівлі і сказати: "все, ти займаєшся БЗВП з одним автоматом на чотирьох" – хорошого результату не очікуй", - додав Півненко.

Він наголосив, що для кожного військового мотивація - гідне забезпечення: грошове та соціальне, ставлення командирів і колективу, військове звання, просування по службі, належні умови підготовки та несення служби безпосередньо.

Відповідаючи на запитання, який період адаптації бійців Нацгвардії після підготовки, командувач сказав, що два тижні, так само як і у Збройних силах. "Програми в нас загалом десь на 95% збігаються", - додав він.

Півненко також повідомив, що в середньому раз на два тижні намагається особисто бувати на фронті. "Інколи – частіше, інколи - рідше. Є низка інших завдань – і закупівлі, і будівництво, і реабілітація, навчання особового складу, міжнародне співробітництво тощо", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували Нікополь, постраждали 12 людей, в тому числі підліток

Друга декада квітня в Україні розпочнеться мокрим снігом, місцями з дощем, вночі заморозки

Шмигаль обговорив з фон дер Ляєн важливість якнайшвидшого відкриття переговорних Кластерів про вступ України в ЄС

Усі школи Запорізької області підʼєднуються до "Мрії"

Українська парламентська делегація працює у США

Міністр оборони США візьме участь у зустрічі "Рамштайну" у форматі відеодзвінка

Петиція до Кабміну про збереження шкільної мережі набрала 25 тис. голосів

Міноборони роз'яснило, як відбувається безоплатне правове забезпечення військовополонених та звільнених із полону

США і Росія обмінялися двома ув'язненими, американка Кареліна вже летить до США

ДБР викрило керівників "Укрпрофтуру" та Федерації профспілок на схемі привласнення держмайна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА