Інтерфакс-Україна
07:02 10.11.2024

Голова ЦПД: До формування адміністрації Трампа заяви окремих політиків про Україну - їхня особиста думка

1 хв читати

До інавгурації новообраного президента США Дональда Трампа, а також офіційного представлення членів його адміністрації, будь-які заяви окремих американських політиків щодо України є виключно їхньою особистою думкою, вважає керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко.

"До інавгурації президента США та формування його команди будь-які заяви окремих людей у медіа (калібру заяв щодо Криму) слід розглядати виключно як їхню особисту думку, а не позицію команди новообраного президента", - попередив він у своєму телеграм-каналі.

"Тому, не панікуйте, попереду місяці інформаційних хвиль. Ще росіяни будуть підкидати різного", - додав Коваленко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верховна Рада в середу повторно розгляне призначення Федорова і Шмигаля

В Голосіївському районі Києва в багатоповерхівці вибухнула газова суміш, постраждала людина – ДСНС

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА