15:03 06.11.2024

Навчання НАТО розпочалися в Литві поблизу кордону з Білоруссю

1 хв читати
Навчання НАТО розпочалися в Литві поблизу кордону з Білоруссю

Розпочалися міжнародні навчання НАТО в Литві поблизу кордону з Білоруссю, повідомила в середу пресслужба Міністерства національної оборони Литви.

"6 листопада розпочинаються міжнародні навчання органів управління та контролю Stipri Valia 2024 ("Сильна воля 2024"). Навчання, які триватимуть до 20 листопада, пройдуть у заздалегідь визначених військових і цивільних районах Каунаса і Південно-східної Литви (регіон межує з Вітебською областю Білорусі - ІФ-У)", - ідеться в повідомленні.

"Основна мета навчань, організованих Ставкою Сухопутних військ, - відпрацювання підготовки підпорядкованих підрозділів до планування та проведення великомасштабних оборонних операцій, взаємодії із союзниками по НАТО, інтеграції підрозділів бойового забезпечення та координації взаємних дій", - додали там.

У повідомленні йдеться про те, що "солдати, які беруть участь у навчаннях, плануватимуть і проводитимуть оборонні операції, використовуючи військову інформаційну систему бойового управління і контролю".

Загалом у навчаннях візьмуть участь понад 400 військовослужбовців із бойовою технікою.

У Міноборони Литви попередили, що в період навчань на південному сході Литви у світлий і темний час доби може спостерігатися інтенсивний рух військової техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Країни N8 позитивно дивляться на миротворчий контингент - Зеленський

Унаслідок атаки БпЛА загинула журналістка Тетяна Кулик та хірург Павло Іванчов

Коаліція з розмінування уже зібрала EUR51 млн із EUR130 млн, запланованих на 2025р – Міноборони України

Зеленський повідомив, що узгоджує деталі візиту до США

Договір з США про спільний Інвестфонд потребуватиме ратифікації в Раді – Зеленський

В угоді про копалини - один із пунктів про гарантії безпеки, вона має бути підписана міністрами – Зеленський

Єрмак обговорив з радником прем’єр-міністра Великої Британії продовження підтримки України

МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп

Угоду про мінерали скоріш за все треба буде імплементувати - голова комітету з питань зовнішньої політики

Конституційний суд попередньо відмовив Коломойському в оскарженні норм "антиколомойського" закону

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА