Інтерфакс-Україна
14:36 24.10.2024

У Львові відремонтовано 10 прихистків для ВПО - УЧХ

1 хв читати
У Львові відремонтовано 10 прихистків для ВПО - УЧХ

У Львові відремонтовано 10 прихистків для внутрішньо переміщених осіб.

"У рамках проєкту "Шелтер+" за підтримки Австрійського Червоного Хреста ми маємо змогу надавати новий дах над головою внутрішньо переміщеним особам. Так, у Львові було відремонтовано 10 прихистків, де можуть розміститися 500 людей", - повідомив Український Червоний Хрест (УЧХ) у фейсбуці в четвер.

УЧХ навів слова делегата Австрійського Червоного Хреста в Україні Ваграма Варданяна: "У мене суперечливі почуття: я відчуваю біль і водночас щастя. Біль через те, що люди мусять приїжджати і жити в таких установах. А щастя – бо знаю, що ми можемо дати їм прихисток, другий дім, сподіваюся, тимчасовий, а не постійний. Це нас мотивує, це допомагає нам рухатися".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА