Інтерфакс-Україна
21:47 28.09.2024

Зеленський після повернення зі США: Ми отримали повну підтримку стратегії наближення миру

2 хв читати
Зеленський після повернення зі США: Ми отримали повну підтримку стратегії наближення миру

Президент Володимир Зеленський подякував американському лідеру Джозефу Байдену і Конгресу США за допомогу в майже $8 млрд США і незмінну двопартійну підтримку України.

"Дякую президенту Байдену за найбільший за весь час пакет підтримки - майже 8 мільярдів доларів. Це зброя для фронту і ППО для наших міст, і розширення тренувальної місії F-16. Дякую Конгресу Сполучених Штатів за незмінну двопартійну підтримку та бажання нам допомогти виграти. Сенатори, члени Палати представників - усі, хто бачить, як багато ми можемо зробити разом. Ми отримали повну підтримку стратегії наближення миру - миру завдяки силі", - сказав президент у вечірньому відеозверненні в суботу.

Зеленський також зазначив, що презентував План перемоги, і домовився, що вже в Німеччині у форматі "Рамштайн" обговорюватимуться кроки разом із союзниками.

"Жовтень - час рішень", - наголосив він.

За словами українського лідера, "є зараз важливе продовження комплексу безпекових угод - тепер декларація G7+ щодо відновлення". "Чіткий сигнал, що разом із союзниками відновимо нормальне життя після війни. Понад 30 країн уже з Україною в цьому. Будуть і двосторонні домовленості - будемо збільшувати кількість країн", - наголосив він.

Також Зеленський провів зустрічі з обома кандидатами в президенти США на виборах у листопаді 2024 року, що було важливо для України.

"Зустріч із Камалою Гарріс - усі важливі акценти прозвучали, майже годинна розмова. Зустріч із Дональдом Трампом - це друга наша зустріч із дев'ятнадцятого року, і саме зараз, коли так важливо. Дякую за увагу до деталей нашого Плану перемоги", - зазначив він.

Зеленський подякував також усім, "хто допомагає зупиняти російський терор і розуміє, що тільки силою можна примусити Росію поважати правила та дотримуватися базових документів світу".

"Життя базується на принципах і законі тоді, коли його не можна зруйнувати насильством. Саме тому так потрібна єдність. Єдність союзників, єдність світу, щоб зупинити Росію, цю війну і гарантувати справжній чесний мир. Мир, якого Україна хоче більше, ніж будь-хто у світі, і який обов'язково буде", - резюмував глава держави.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: Уражено нафтобазу, нафтоперекачувальну станцію, склади боєприпасів та живу силу ворога

Водій тролейбуса, поранений через атаку російського дрона в Херсоні, помер у лікарні

Сибіга: Туреччина прийняла на відпочинок 63 дитини з різних регіонів України

Окупанти за два дні захопили 5 кв. км біля Різниківки на слов'янському напрямку – DeepState

Двоє поліцейських постраждали через атаку окупантів на Запоріжжі – ОВА

Федоров та його норвезький колега обговорили співпрацю у ППО, дронах, інноваціях та посиленні Сил оборони

УЧХ працює на об'єктах, пошкоджених внаслідок атаки російських БпЛА в Одесі

Водія тролейбуса поранено через атаку російського дрона в Херсоні

Борис Джонсон таємно відвідав позиції Сил оборони на запорізькому напрямку

На Київському водосховищі та Чорному Черемоші у Карпатах знайшли тіла потопельників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА