Інтерфакс-Україна
10:57 18.09.2024

Принцеса Уельська повернулася до роботи після хіміотерапії

1 хв читати
Принцеса Уельська повернулася до роботи після хіміотерапії

Принцеса Уельська Кетрін (Кейт Міддлтон) після завершення курсу хіміотерапії провела у Віндзорському замку першу робочу зустріч - із Королівським фондом принца та принцеси Уельських, повідомила пресслужба королівської сім'ї.

"Принцеса Уельська і Королівський фонд принца та принцеси Уельських сьогодні вдень провели зустріч у Віндзорському замку", - йдеться в повідомленні канцелярії королівської сім'ї, поширеному напередодні.

Деталі зустрічі, що відбулася у вівторок, не повідомляються.

Sky News зазначає, що розвиток заснованого принцом і принцесою Уельськими центру, який займається допомогою дітям до п'яти років і підтримкою їхніх батьків, - важлива складова благодійної діяльності принцеси.

Раніше у вересні повідомлялося, що принцеса пройшла курс хіміотерапії і в майбутні місяці повернеться до виконання деяких громадських обов'язків.

У березні принцеса Уельська заявила, що почала проходити лікування від раку. Інших даних про поставлений їй діагноз принцеса не повідомила.

Принцеса Уельська Кетрін народилася 9 січня 1982 року в Редингу. В 2011 році вийшла заміж за старшого сина нинішнього короля Великої Британії - принца Вільяма, ставши герцогинею Кембриджською. Після смерті королеви Єлизавети II отримала титул принцеси Уельської, оскільки її чоловік став спадкоємним принцом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА