Інтерфакс-Україна
08:14 02.09.2024

Уламки БПЛА пошкодили адміністративну та виробничу будівлю промислового підприємства Полтавської області

1 хв читати
Уламки БПЛА пошкодили адміністративну та виробничу будівлю промислового підприємства Полтавської області

Ворожі війська атакували з БПЛА Полтавську область, повідомив голова ОВА Філіп Пронін.

"Сьогодні вночі росіяни атакували Полтавщину БПЛА. ППО відпрацювала по ворожих цілях. На щастя, ніхто не постраждав", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що уламками безпілотника було пошкоджено адміністративну та виробничу будівлю одного з промислових підприємств області.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА