Інтерфакс-Україна
16:11 27.08.2024

Оголошено вирок депутату облради, обвинуваченому в отриманні хабаря за сприяння в оформленні матдопомоги, - САП

1 хв читати
Оголошено вирок депутату облради, обвинуваченому в отриманні хабаря за сприяння в оформленні матдопомоги, - САП

Оголошено вирок депутату облради, викритому на хабарі від військового за сприяння в оформленні матеріальної допомоги, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"27 серпня 2024 року Вищий антикорупційний суд (ВАКС) ухвалив вирок на підставі угод про визнання винуватості у справі стосовно депутата обласної ради, обвинуваченого в одержанні 15 тис. грн неправомірної вигоди від військовослужбовця ЗСУ за сприяння у виділенні матеріальної допомоги для лікування", - ідеться в телеграм-каналі у вівторок.

Повідомляється, що за вироком суду особу визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

Враховуючи, що депутат вчинив нетяжкий злочин, своїми діями не заподіяв шкоди державі, повністю визнав свою провину та щиро розкаюється, суд призначив йому покарання у вигляді максимального штрафу, передбаченого санкцією статті, а саме 68 тис. грн, та позбавив права обіймати посади в органах влади та місцевого самоврядування строком на 2 роки.

Крім того, особа має перерахувати на потреби ЗСУ 1 млн грн, з яких 600 тис. грн уже перераховано на спеціальний рахунок.

Зазначається, що вирок суду набирає законної сили через тридцять днів із дня його проголошення, якщо його не буде оскаржено в апеляційному порядку.

ОСТАННЄ

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

Мерц: Україна отримає позику від ЄС в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: є угода про фінпідтримку України на 2026-2027рр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА