12:04 27.08.2024

На Полтавщині померли троє постраждалих унаслідок російського обстрілу - ОВА

1 хв читати
На Полтавщині померли троє постраждалих унаслідок російського обстрілу - ОВА

У Полтавській області в лікарні померли троє цивільних, які постраждали внаслідок російського обстрілу в понеділок, 26 серпня, повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін.

"На жаль, у лікарні померли троє цивільних людей, які вчора постраждали внаслідок масованої ворожої атаки. Співчуття родинам та близьким. За життя ще двох людей лікарі продовжують боротися", - написав Пронін у телеграм-каналі.

Як повідомлялося, у понеділок росіяни завдали удару по промисловому об'єкту в Полтавській області. Унаслідок атаки постраждали п'ятеро осіб.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Макрон: тільки українці зможуть вести переговори про міцний і довгостроковий мир, а ми допоможемо їм

Росіяни обстріляли 11 громад Сумської області - ОВА

Ще на дев'яти напрямках тривають ворожі атаки - Генштаб

Зеленський обговорив з членами Палати представників США продовження оборонної допомоги Україні

Зеленський обговорив з Макроном зустріч з Венсом, гарантії безпеки та конкретні пропозиції Франції

Єрмак: Зеленський зустрінеться з Путіним, коли Україна матиме сильну позицію та чіткі гарантії

На покровському напрямку с початку доби знешкоджено 153 окупанта та 21 од. техніки, тривають ще 7 боєзіткнень – Генштаб

Загоряння заповнювача зовнішньої обшивки Арки НБК на ЧАЕС вдалося локалізувати – Міндовкілля

Зеленський в Мюнхені обговорив гарантії безпеки для України з генсеком НАТО

ЄС вже надало підтримку Україні на 134 мільярди євро - фон дер Ляєн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА