Інтерфакс-Україна
17:24 21.08.2024

Єрмак обговорив із міністром підприємств і виробництва Італії співпрацю в рамках платформи "Зроблено в Україні"

1 хв читати

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з міністром підприємств і виробництва Італії Адольфо Урсо і розповів йому про розвиток економічної платформи "Зроблено в Україні", ініційовану президентом Володимиром Зеленським.

"Під час розмови домовилися про зміцнення співробітництва в межах цього проєкту та проведення конференції Україна – Італія для посилення співпраці між українським та італійським бізнесом", - повідомляється на сайті глави Української держави в середу.

Голова Офісу президента подякував італійській стороні за підтвердження участі делегації в тематичній конференції, присвяченій пункту Формули миру "Енергетична безпека", і за підтримку українського народу в боротьбі проти агресії РФ. Єрмак та Урсо домовилися продовжити обговорення напрямів співпраці в рамках цьогорічного головування Італії в G7.

Участь у розмові також брала перша віцепрем'єр-міністр - міністр економіки Юлія Свириденко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА