Інтерфакс-Україна
05:37 18.08.2024

У Києві правоохоронці затримали ймовірного вбивцю

1 хв читати

У Деснянському районі Києва правоохоронці затримали в суботу ймовірного вбивцю, який під час штовханини завдав тілесних ушкоджень іншій людині і втік, повідомляє прес-служба патрульної поліції міста. 

«Патрулюючи Деснянський район, ми отримали повідомлення про вбивство. Інспектори оперативно прибули за потрібною адресою. На місці ми виявили тіло чоловіка без ознак життя. Очевидці повідомили, що між двома громадянами виникла штовханина, унаслідок якої один із чоловіків завдав іншому тілесних ушкоджень і втік із місця», - ідеться в повідомленні. 

Зазначається, що поліцейські неподалік від місця події побачили схожого за описом громадянина, який намагався втекти. Після чого правоохоронці наздогнали і затримали ймовірного вбивцю. На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу для з'ясування всіх обставин події.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський - колегам по НАТО: Оперативна обстановка на фронті складна, критична потреба у зміцненні повітряного щита

Відомо про 12 постраждалих, серед них – четверо дітей, через ворожий удар у Кривому Розі

ВАКС засудив до 8 років тюрми керівника іноземного підприємства у справі про заволодіння 10 млн грн Інституту титану

Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 35 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський

Зеленський: Зараз немає розмов про далекобійну зброю для України

Зеленський анонсував у п’ятницю та суботу зустріч Україна-РФ-США у ОАЕ

Зеленський: Європа і Америка нічого не кажуть, а Путін виробляє ракети

Зеленський: Від слів про новий порядок треба перейти до дій на суші, в повітрі та на морі

Зеленський: Путін має певні успіхи у боротьбі за російські заморожені активи в Європі

Зеленський критикує Захід за відсутність реальної допомоги народу Білорусі та Ірану в боротьбі за свободу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА