Інтерфакс-Україна
20:13 11.08.2024

Окупанти вдарили по об'єктах інфраструктури Сумщини

1 хв читати

Російські окупанти в неділю вдарили по об'єктах інфраструктури Сумського району, повідомляє Сумська ОВА.

"Сьогодні, 11 серпня, ворог завдав ракетно-авіаційного удару по об'єктах інфраструктури Сумського району", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі.

Повідомляється, що на місці працюють усі необхідні служби. Проводяться аварійно-відновлювальні роботи.

Наслідки ворожої атаки уточнюються.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок авіаударів по Балабиному зросла до шести – МВС

У Вірменії на парламентських виборах лідирує партія Пашиняна, проросійська опозиція поступається – ЗМІ

Через аварію в мережі без світла залишилися близько 44 тис. абонентів на Чернігівщині

Загинув вибухотехнік поліції, ще четверо людей постраждали через удар під час знешкодження російського БпЛА у Харківській області

На Дніпропетровщині три райони зазнали понад 20 атак РФ: загинув 40-річний чоловік – ОВА

Сибіга вручив консульські патенти шістьом новопризначеним генконсулам України

У Києві затримали чоловіка, ймовірно, причетного до стрілянини у дворі Дарницького району

У Києві затримали чоловіка, ймовірно причетного до стрілянини в житловому дворі Дарницького району

Зеленський прибув у Велику Британію для переговорів з лідерами європейської трійки

П'ятеро цивільних дістали поранень на Херсонщині через обстріли – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА