Інтерфакс-Україна
12:00 06.08.2024

Відключення не очікуються вже восьмий день, споживання е/е з початком робочого тижня вище - "Укренерго"

1 хв читати
Відключення не очікуються вже восьмий день, споживання е/е з початком робочого тижня вище - "Укренерго"

Застосування обмежень постачання електроенергії у вівторок, 6 серпня – восьмий день поспіль, із 30 липня, – не прогнозується, підтвердило НЕК "Укренерго" у телеграм-каналі.

Водночас, сьогодні збільшилося енергоспоживання.

"Споживання на початку робочого тижня після вихідних традиційно зростає. Сьогодні станом на 9:30 споживання на 3,2% вище, ніж було у той же час у понеділок, 5 серпня", - зазначив системний оператор.

У вівторок уночі також дією захисту відключалася міждержавна повітряна лінія, внаслідок чого частково знеструмлювалися споживачі в окремих районах Одеської області. Через годину лінію було повернуто в роботу, живлення споживачів відновлено.

Крім того, 5 серпня у центральному регіоні дією захисту відключалася магістральна повітряна лінія. Знеструмлень споживачів не відбулося, ремонтні бригади вже працюють над відновленням роботи лінії.

Як проінформували в "Укренерго", станом на ранок 6 серпня через бойові дії та з інших причин повністю або частково знеструмлено 482 населені пункти.

Через бойові дії є відключення у Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях, з технічних причин – у Дніпропетровській та Чернігівській.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Херсоні внаслідок атаки ворожого БпЛА постраждав 41-річний чоловік – МВА

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак – Генштаб

Зеленський проінформував Стармера про потреби України в ППО та координацію перед міжнародними самітами

Зеленський, Стармер, Макрон і Мерц у спільній заяві погодили ключові параметри можливого перемир'я: припинення вогню, лінія фронту як основа переговорів і гарантії безпеки

Зеленський обговорив із лідерами E3 оборону України та дипломатичні кроки, заявив про значні втрати РФ

Іран завдав ракетного удару по Ізраїлю, Трамп закликав утриматися від відповіді і заявив про наближення угоди з Тегераном

Пасажиропотік на виїзд з України в перший тиждень літа зріс на 14,5% – дані Держприкордонслужби

Зеленський заявив, що найшвидшим шляхом може бути "заморозка" ситуації на поточних позиціях із подальшим переходом до дипломатії

Термін відновлення роботи ЦСВЯП на ЧАЕС після обстрілу РФ наразі невідомий – МАГАТЕ після огляду

Зеленський, Макрон і Мерц прибули на Даунінг-стріт для участі в зустрічі щодо підтримки України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА