Інтерфакс-Україна
21:36 21.07.2024

Байден запропонував кандидатуру Камали Гарріс на пост президента від Демократичної партії

1 хв читати
Байден запропонував кандидатуру Камали Гарріс на пост президента від Демократичної партії

Чинний президент США Джозеф Байден, який заявив раніше про вихід із президентських перегонів, запропонував кандидатуру чинної віцепрезидентки США Камали Гарріс на посаду кандидата в президенти США на виборах 2024 року від Демократичної партії.

"Моїм найпершим рішенням як кандидата від партії 2020 року було обрати Камалу Гарріс своїм віцепрезидентом. І це було найкраще рішення, яке я ухвалив. Сьогодні я хочу висловити свою повну підтримку і схвалення кандидатури Камали від нашої партії цього року. Демократи, настав час об'єднатися і перемогти Трампа. Зробімо це", - написав Байден на своїй особистій сторінці в соцмережі Х у неділю.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА