Інтерфакс-Україна
15:29 01.01.2026

САП вимагає визнати необґрунтованим актив одеського митника вартістю понад 2,7 млн грн

1 хв читати
САП вимагає визнати необґрунтованим актив одеського митника вартістю понад 2,7 млн грн

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) звернувся до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованим активу, яким користується одеський митник, на суму понад 2,7 млн грн та його стягнення в дохід держави (цивільна конфіскація).

В телеграм-каналі САП в четвер зазначається, що за результатами моніторингу способу життя, проведеного НАЗК, та на основі самостійно зібраних прокурором доказів встановлено, що у 2023 році посадовець купив автомобіль "VOLKSWAGEN TOUAREG" за більш ніж 2,7 млн грн.

"Після придбання він оформив авто на свого батька, проте й надалі продовжував ним користуватися", - уточнюють в антикорупційній прокуратурі.

Водночас, за інформацією САП, аналіз доходів і видатків посадовця та членів його сім’ї свідчить про неможливість набуття цього активу за рахунок законних доходів.

Зважаючи на це, прокурор САП звернувся до суду в інтересах держави з позовом про визнання необґрунтованим цього активу та його стягнення в дохід держави.

"Крім того, за заявою прокурора Вищим антикорупційним судом у порядку забезпечення позову накладено арешт на вказаний автомобіль", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА