Інтерфакс-Україна
20:04 26.04.2025

Зеленському дали місце в першому ряду на церемонії поховання папи Франциска всупереч ватиканському протоколу

1 хв читати

У Ватикані пішли на порушення протоколу розсадки світових лідерів на церемонії поховання папи Франциска, щоб забезпечити президенту України Володимиру Зеленському місце у першому ряду, повідомляє The Telegraph у суботу.

"Ватикан скасував протокол, щоб забезпечити Володимиру Зеленському місце в першому ряду на похороні Папи Франциска разом з Дональдом Трампом та Еммануелем Макроном. Пан Зеленський прибув до Риму з дружиною Оленою Зеленською на тлі очікувань прориву в мирних переговорах в Україні. Лідера зруйнованої війною країни зустріли спонтанними оплесками, коли він зайняв своє місце на площі Святого Петра після короткої зустрічі з паном Трампом на їхніх перших переговорах після розриву відносин в Овальному кабінеті", - пише The Telegraph.

1745666161208

Видання зазначає, що Ватикан вжив спеціальних заходів, щоб забезпечити пану Зеленському чільне місце в центрі уваги на церемонії, де більшість лідерів розсаджували відповідно до назви їхньої країни і того, чи є вони главами держав чи урядів. Відтак Володимир Зеленський і Дональд Трамп сиділи на відстані 11 місць один від одного в першому ряду.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

PlayCity видало 10 B2B-ліцензій постачальникам ПЗ для грального ринку та анулювало 7 – керівник

Керівник PlayCity констатує наявність квазімонополії у платіжному обслуговуванні грального бізнесу

НБУ в 2026р проведе виїзні перевірки А-Банку та RozetkaPay

Бійці ГУР МО спалили ворожі засоби ППО та інші цілі в окупованому Криму

McDonald's відкрив другий ресторан в Чернівцях

Завершено досудове розслідування щодо експосадовця, який намагався нажитися на будівництві житла для військових – поліція

Гірські рятувальники завершили роботи на крісельному підйомнику на горі Захар Беркут – ДСНС

Посадовців КМДА підозрюють у тому, що роками не реагували на незаконність розміщення Колеса огляду на Подолі - прокуратура

В Сумах критична ситуація з теплопостачанням у зв’язку з обмеженнями електропостачання – мер

Мінфін розробляє механізм автоматичної реєстрації платників ПДВ для ФОП, пропонує зробити 2027р перехідним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА