10:10 07.02.2025

Місія МВФ щодо 7-го перегляду програми EFF приїде в Київ 20 лютого

1 хв читати
Місія МВФ щодо 7-го перегляду програми EFF приїде в Київ 20 лютого

Команда Міжнародного валютного фонду (МВФ) розпочне роботу в Києві для здійснення сьомого перегляду програми розширеного фінансування (EFF) 20 лютого 2025 року, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос") на заході видання "Економічна правда" "Нова економіка: Crypto, OnlyFans&CBD".

Раніше постійна представниця Фонду в Україні Прішила Тофано повідомила, що місія МВФ розпочне сьомий перегляд EFF наприкінці лютого цього року.

За її словами, у рамках нього Фонд має намір обговорити з українською стороною пріоритети процесу єдиного проєктного pipeline (портфелю здійснення публічних інвестицій) в рамках бюджетної декларації на 2026-2028 роки, бюджету на 2026 рік, а також здійснити оцінку плану дій щодо реформи управління державними інвестиціями.

"І ми розглянемо прогрес у виконанні плану дій щодо зміцнення середньострокових бюджетних рамок", - акцентувала Тофано.

Як повідомлялося, у випадку успішного проходження Україною 7-го перегляду програми EFF до бюджету надійде $917,54 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські борошномели скаржаться на складності із закупівлею пшениці - аналітики

Банк Кредит Дніпро у вкладеннях в цінні папери зберігатиме пріоритет за ОВДП

Угорщина наполягає на гарантіях щодо переговорів про транзит газу через Україну

Експорт української пшениці пожвавився, ціни на внутрішньому ринку не відстають від світових - аналітики

Для понад 10 млн громадян пенсії підвищаться на 11,5% в результаті індексації з 1 березня – Шмигаль

Кредитний портфель банку "Кредит Дніпро" у 2024р збільшився вдвічі – голова правління

Загальні втрати агросектору від вторгнення РФ оцінюються в $80 млрд – міністр агрополітики

Аеропорт Кишинева у 2025 р. планує зростання пасажиропотоку на 21%

Рішення щодо перспектив автономних торговельних заходів прийматиметься з урахуванням ситуації в Україні – польський міністр

"Укренерго" закликає бізнес підключати до енергосистеми власні резервні генеруючі установки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА