Інтерфакс-Україна
23:22 02.02.2025

В одному з ТРЦ в центрі Харкова підлітки влаштували бійку - поліція

1 хв читати

Правоохоронці встановили, що в одному з ТРЦ в центрі Харкова підлітки вчинили масову бійку, повідомила пресслужба поліції Харківської області.

"2 лютого близько 18:36 до Харківського районного управління поліції № 1 надійшло повідомлення про масову бійку в одному з найбільших ТРЦ у центрі міста. На місце оперативно прибули працівники Управління патрульної поліції в Харківській області та охоронної фірми", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що між підлітками виник конфлікт, який переріс у бійку. Також учасники інциденту чинили опір представникам охоронної компанії. 

"Наразі правопорушення припинене. За медичною допомогою на даний час ніхто не звертався. Від адміністратора торговельно-розважального центру прийнято заяву та пояснення", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці вирішують питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА