Інтерфакс-Україна
09:49 11.03.2025

Росіяни 28 раз обстріляли Донецьку область, одна людина загинула

1 хв читати
Росіяни 28 раз обстріляли Донецьку область, одна людина загинула
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

За минулу добу, 10 березня, росіяни 28 разів обстріляли населені пункти Донеччини, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"За 10 березня росіяни вбили 1 жителя Донеччини: у Покровську. Ще 3 людини в області за добу дістали поранення", - написав Філашкін в телеграм-каналі.

Так, в результаті обстрілів у Покровську 1 людина загинула і 2 поранені, пошкоджено 2 приватні будинки і багатоповерхівку. У Родинському Покровського району 1 багатоповерхівку зруйновано і 8 пошкоджено. У Білицькому Добропільської громади пошкоджено 7 приватних будинків і адмінбудівлю. У Гродівській громаді пошкоджено 4 будинки у Малинівці і 3 в Новоекономічному.

У Слов'янську пошкоджено 3 приватні будинки і господарчу споруду. У Костянтинівці поранено 2 людини, пошкоджено 3 багатоповерхівки, 2 адмінбудівлі, лінію електропередач, газогін і 2 автомобілі. У Новодмитрівці пошкоджено адмінбудівлю і господарчу споруду.

У Воскресенці Комарської громади пошкоджено 8 приватних будинків, багатоповерхівку і ангар.

З лінії фронту за добу евакуйовано 121 людину, у тому числі 22 дитини.

 

ОСТАННЄ

Кабмін передав 204 млн грн бюджетних призначень від Секретаріату уряду до Мінкультури у зв'язку з перепідпорядкуванням Держкіно

Шмигаль: за останні 2 роки бюджет на освіту і науку зріс на 35%

Чиновника з Полтавщини засуджено до 10 років тюрми за замовлення вбивства підприємця- ДБР

Невідомі вчинили стрілянину у ТРЦ в Білій Церкві, поліція розшукує нападників

Сибіга провів у Нью-Делі першу в історії зустріч міністрів закордонних справ України та Королівства Бутан

У Львівській області зафіксували спалах африканської чуми свиней – ОВА

Українські IT-компанії переходять від аутсорсу до створення власних продуктів, і це хороша історія – СЕО MODUS X

Делегація Шведського Червоного Хреста ознайомилась з реалізацію гуманітарних проєктів на Одещині

Зеленський прибув з візитом на Львівщину - голова ОВА

Освітній омбудсмен виступає за унормування правил використання мобільних гаджетів у школах

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА