Інтерфакс-Україна
07:13 18.12.2025

Ворог атакував БпЛА обласний центр Черкащини, шестеро постраждалих

1 хв читати
Ворог атакував БпЛА обласний центр Черкащини, шестеро постраждалих
Фото: https://t.me/cherkaskaODA

Російські війська масовано атакували ударними дронами обласний центр Черкащини, шестеро постраждалих, повідомив очільник ОВА Ігор Табурець.

"Тяжка ніч для нашої Черкащини. Ворог масовано атакував ударними дронами обласний центр. Наразі по допомогу до медиків звернулись шестеро людей. Тяжких немає", - написав він у телеграмі.

За словами Табурця, росіяни цілили по критичній інфраструктурі – частина міста була знеструмлена. Енергетики продовжують роботи.

Також унаслідок падіння БпЛА на декількох локаціях пошкоджено житлову інфраструктуру: щонайменше півтора десятка приватних будинків – дані попередні, обстеження триває.

"Там побиті вікна й дахи, були пожежі. Також повибивало вікна у спорткомплексі. Є понівечені автомобілі. Усі необхідні служби працюють", - додав Табурець.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершено досудове розслідування щодо експосадовця, який намагався нажитися на будівництві житла для військових – поліція

Гірські рятувальники завершили роботи на крісельному підйомнику на горі Захар Беркут – ДСНС

Посадовців КМДА підозрюють у тому, що роками не реагували на незаконність розміщення Колеса огляду на Подолі - прокуратура

В Сумах критична ситуація з теплопостачанням у зв’язку з обмеженнями електропостачання – мер

Мінфін розробляє механізм автоматичної реєстрації платників ПДВ для ФОП, пропонує зробити 2027р перехідним

На Львівщині зупинився крісельний підйомник, на якому перебуває близько 80 людей

Спецпризначенці "Альфи" СБУ вже знищили понад 500 систем ППО ворога

У суботу в західних областях України, крім Закарпатської, очікуються пориви сильного вітру

"Метінвест" отримав премію Глобального договору ООН в Україні за створення підземного шпиталю

Більшість українців вважають, що Україна не зробила достатньо для підготовки до повномасштабного вторгнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА