Інтерфакс-Україна
03:35 07.05.2025

Військове протистояння Індії та Пакистану посилюється, є жертви – ЗМІ

1 хв читати

Індія атакувала дев'ять об'єктів у Пакистані та пакистанському Кашмірі, в результаті чого загинуло щонайменше восьмеро людей, а Пакистан готує посилений удар у відповідь, повідомила агенція Reuters.

"Речник Збройних сил Пакистану Ахмед Шаріф Чаудрі виступив із заявою після того, як у середу Індія атакувала дев'ять об'єктів у Пакистані та пакистанському Кашмірі. За його словами, вісім пакистанців загинули, 35 отримали поранення і двоє вважаються зниклими безвісти", - повідомляє Reuters.

Натомість індійська влада не подала подробиць щодо характеру ударів, обмежившись заявою, що удару завдано по "терористичній інфраструктурі".

"Деякий час тому індійські збройні сили розпочали операцію Синдур (Sindoor), завдаючи ударів по терористичній інфраструктурі в Пакистані та окупованому Пакистаном Джамму і Кашмірі, звідки планувалися і спрямовувалися терористичні атаки проти Індії", - цитує Reuters заяву індійської сторони.

"Індійські телеканали показали відео вибухів, пожеж, великих шлейфів диму в нічному небі і людей, які тікали в декількох місцях в Пакистані і пакистанському Кашмірі. Агентство Reuters не змогло самостійно перевірити ці кадри", - зазначила Reuters у повідомленні.

Індійська медіа-компанія NDTV повідомила, посилаючись на власні джерела, що Індія застосувала проти Пакистану ракети SCALP французького виробництва та бомби Hammer з винищувачів Rafale.

Джерело: https://www.reuters.com/world/india-strikes-pakistan-with-missiles-pakistan-says-it-will-retaliate-2025-05-06/

https://www.reuters.com/world/asia-pacific/multiple-loud-explosions-heard-pakistani-kashmir-reuters-witness-2025-05-06/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ розгорнув пункт допомоги для постраждалих від атаки БпЛА у Чернігові

Росіяни скинули КАБи на Запорізький район, постраждало четверо людей

Аварійно-пошукові роботи на місці влучання БпЛА у Чернігові завершено – ДСНС

Рятувальний вертоліт зазнав аварії на горі Кіліманджаро в Танзанії, п'ятеро людей загинули

Кількість постраждалих в Чернігові зросла до десяти людей – поліція

Львівський "Електронмаш" поставить Рівненській АЕС п'ять автобусів майже за 75,4 млн грн

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Норвегії наступні можливі спільні кроки у розмові з США

Зеленський анонсував подальше посилення бойових підрозділів

"Укренерго" у пʼятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

"УкрОборонПром" оголосив відбір незалежних директорів для шести ключових підприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА