Інтерфакс-Україна
11:35 28.03.2025

"Лісову мафію" викрито на Волині

1 хв читати
"Лісову мафію" викрито на Волині
Фото: https://t.me/DBRgovua/5473

Державне бюро розслідувань (ДБР) у співпраці з іншими правоохоронними органами викрили злочинну організацію, яка впродовж 2024 року здійснювала незаконну вирубку лісу на території філії "Камінь-Каширське лісове господарство" ДП "Ліси України", повідомляє відомство.

"Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) у співпраці з ДВБ Нацполіції, ГУНП у Волинській області, СБУ та Департаментом безпеки ДП "Ліси України" викрили злочинну організацію, яка впродовж 2024 року здійснювала незаконну вирубку лісу на території філії "Камінь-Каширське лісове господарство" ДП "Ліси України"", - йдеться у повідомленні ДБР у телеграмі у п'ятницю.

Організатором злочинної схеми виявився місцевий підприємець, який долучив до "справи" 15 людей. До складу угруповання входили шість службових осіб Камінь-Каширського лісового господарства, один співробітник ДСНС, а також підприємці та перевізники.

Зловмисники вирубували найцінніші породи дерев, багаторазово використовуючи один і той самий лісорубний квиток та транспортні накладні. Для приховування злочину учасники угруповання ретельно маскували сліди незаконної вирубки: викорчовували та спалювали пні, засипали місця зрубу землею.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА