Інтерфакс-Україна
12:14 15.01.2026

Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

1 хв читати
Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

Верховна Рада з другої спроби викликала на засідання міністра у справах ветеранів Наталію Калмикову для доповіді з питання бронювань від мобілізації у ДУ "Національне військове меморіальне кладовище" (НВМК).

Зокрема, на засіданні парламенту у четвер, голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (фракція "Слуга народу") повторно ініціював питання виклику Калмикової на засідання Ради на 3 лютого для доповіді щодо питання можливих зловживань з бронюванням від мобілізації в ДУ "НВМК".

За дане рішення проголосувало 217 народних депутатів, у звʼязку з чим воно вважається прийнятим.

Раніше у Раді не вистачило голосів за пропозицію народного депутата Ярослава Железняка (фракція "Голос") викликати Калмикову і директора ДУ "Національне військове меморіальне кладовище" (НВМК) Ярослава Пронюткіна.

На початку тижня Железняк в телеграм-каналі опублікував інформацію, що політтехнолог, засновник та ведучий YouTube-каналу "Ісландія" Володимир Петров начебто з 31 липня є співробітником ДУ "Національне військове меморіальне кладовище" і заброньований там від мобілізації.

Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" звернулося з запитом до ДУ "НВМК" щодо зазначеного питання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів

Одна людина постраждала від ворожого удару по Харкову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА