Інтерфакс-Україна
03:41 19.01.2026

У Харкові під час катання з гірки загинула 70-річна жінка - поліція

1 хв читати

У Немишлянському районі Харкова загинула 70-річна жінка під час катання з гірки, повідомляє пресслужба поліції Харківської області.

За інформацією правоохоронців, тіло жінки було виявлено на снігу близько 14:00 18 січня. Поблизу місця події також знайшли тюбінг. "Попередньо встановлено, що жінка отримала несумісні з життям травми під час катання з гірки", — зазначили в поліції.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, яка провела огляд, опитала свідків та встановила особу загиблої. За висновком судово-медичного експерта, видимих тілесних ушкоджень під час первинного огляду не виявлено.

"Слідчим відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою "нещасний випадок"", - інформує пресслужба у Телеграм.

Джерело: https://t.me/police_kh_region/47994

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера

Росія понад добу б’є по залізничній станції Синельникове - віцепрем’єр

За відсутності в будинку тепла чи води платіжки перераховуватимуть автоматично – постанова уряду

Зеленський доручив прем'єрці вжити заходів по недопущенню нарахувань за відсутнє опалення для споживачів

Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко

Зеленський обговорив із керівником воєнної розвідки актуальні російські військові плани

У Києві залишаються без тепла 253 багатоповерхівки - Кличко

Сьогодні росіяни вдарили авіабомбою по газовій інфраструктурі на Донеччині, — Зеленський

Зеленський: США говорили про енергетичне перемир'я протягом тижня, в ніч на сьогодні відлік почався

Зеленський обговорив зі президентом Румунії спільні енергетичні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА