Інтерфакс-Україна
18:57 31.01.2026

Чоловіка поранено через авіаудар по Запорізькій області – ОВА

1 хв читати
Чоловіка поранено через авіаудар по Запорізькій області – ОВА
Фото: Запорізька ОВА

Одна людина зазнала поранень через удар керованими авіабомбами по с. Комишуваха Запорізького району, є руйнування житла, повідомив начальник обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"Поранений чоловік, зруйновані будинки та нежитлові будівлі: ворог керованими авіабомбами ударив по Комишувасі. Росіяни скинули три КАБи на селище, зруйнувавши будинки та господарчі споруди", - написав він у Телеграмі.

Пораненому 54-річному чоловікові надана уся необхідна допомога.

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, ще двоє людей після огляду лікарями від госпіталізації відмовилися.

В ДСНС повідомили, що в результаті удару вибуховою хвилею та уламками зруйновано три житлові будинки, ще 12 приватних осель та 9 господарчих споруд пошкоджено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рішення Верховного Суду "не містить жодних приписів щодо припинення поховань, закриття чи перенесення Національного військового меморіального кладовища" – ДУ "НВМК"

Вночі 2 лютого температура знизиться до 18-23° морозу, у північній частині та на Харківщині 22-27°, місцями 30° - Укргідрометцентр

У Генштабі ЗСУ повідомили про ураження ремонтної бази, пунктів управління БпЛА та інших військових об’єктів ворога

Гетманцев выступает за увольнение директора ГУ "НВМК" Пронюткина

Гетманцев виступає за звільнення директора ДУ "НВМК" Пронюткіна

Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

Росіяни масовано вдарили по Сумщині - ДСНС

В Одеській області повернули світло 300 тис. родин, без світла ще 33,1 тис. – ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА