Інтерфакс-Україна
12:37 27.03.2025

Стефанчук передчасно закрив засідання Ради через суперечки у залі

1 хв читати
Стефанчук передчасно закрив засідання Ради через суперечки у залі

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук передчасно закрив пленарне засідання парламенту через суперечки у залі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", під час засідання депутати вимагали розгляду законопроєкту № 11387 щодо відповідальності урядовців, які не з’явились на виклик депутатів. Законопроєкт передбачає адміністративну відповідальність та винесення на розгляд питання щодо звільнення такого держслужбовця.

Розгляду законопроєкту вимагали Ярослав Железняк (фракція "Голос" ), Артур Герасимов ("Європейська солідарність") та Максим Бужанський ("Слуга народу").

Стефанчук відмовився виносити через голосування законопроєкт на цьому засіданні та запропонував, щоб монобільшість вирішила це питання на погоджувальній раді керівників фракцій та груп.

Верховна Рада у четвер відмовилась викликати міністра оборони Рустема Умєрова щодо переговорів України та Сполучених Штатів Америки, та США з Росією у Ер-Ріяді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ поновила авіаудари по Україні після закінчення доби режиму дотримання тиші – Повітряні Сили ЗСУ

Дії України і надалі матимуть дзеркальний характер: на тишу – тишею, на удари –ударами - Зеленський

Чистий притік в Україну за тиждень перед Великоднем сягнув 82 тис. - дані Держприкордонслужби

Трамп сподівається, що Україна і РФ укладуть угоду цього тижня

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 252 військовослужбовці - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 86 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: Україна пропонує відмовитися від будь-яких ударів далекобійними дронами та ракетами по цивільній інфраструктурі на термін щонайменше 30 діб

Державний департамент США заявив, що вітатиме продовження режиму припинення вогню

Двоє лісників постраждали внаслідок підриву автомобіля лісгоспу у Харківській області

Бажання Трампа поговорити віч-на-віч з Сі Цзіньпіном зупинило процес пошуку компромісу у тарифній війні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА