11:52 30.01.2025

"ДТЕК Одеські електромережі" за 2024 р. у 2 рази збільшив кількість відремонтованих енергооб’єктів

2 хв читати
"ДТЕК Одеські електромережі" за 2024 р. у 2 рази збільшив кількість відремонтованих енергооб’єктів

За минулий рік АТ "ДТЕК Одеські електромережі" відремонтувало та реконструювало понад 1,2 тис. енергооб’єктів та 1,7 тис. км ліній електропередачі, що відповідно на 47% і на 14% більше, ніж у 2023 році.

"Навіть, у воєнних умовах "ДТЕК Одеські електромережі" продовжує модернізацію, реконструкцію старих та будівництво нових енергооб’єктів (…) У 2024 році оператор системи розподілу вклав майже 1,3 млрд грн у рамках ремонтної та інвестиційної програм", - повідомила компанія з посиланням на генерального директора "ДТЕК Одеські електромережі" Дмитра Григор’єва.

Крім того, щоб попередити можливі аварії та створити додатковий ресурс для споживання електроенергії, енергетики "ДТЕК Одеські електромережі" відремонтували майже 1,5 тис. км ліній електропередачі різного класу напруги та 1,1 тис. високовольтних підстанцій, розподільчих та трансформаторних пунктів. Також було розчищено від чагарників майже 2,1 тис. км трас під лініями електропередачі, щоб попередити обрив проводів під час негоди.

Безпосередньо у межах інвестиційної програми компанія у 2024 році оновила понад 230 км електроліній та посилила 112 підстанцій, трансформаторних та розподільчих пунктів. Таким чином вдалося підвищити якість та надійність електропостачання для майже 200 тис. сімей Одещини. Також енергетики встановили понад 58 тис. розумних електролічильників у будинках клієнтів.

Як повідомлялося, оператори системи розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" у 2024 році відремонтували та реконструювали 14,1 тис. км ліній електропередачі та понад 6 тис. енергооб’єктів, що на 80% більше ніж у 2023 році.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР компанії обслуговують 5,5 млн домогосподарств і 158 тис. підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА