Інтерфакс-Україна
12:25 07.02.2025

Будь-який перший контакт із новою адміністрацією США піде на користь Україні - Стефанішина

1 хв читати
Будь-який перший контакт із новою адміністрацією США піде на користь Україні - Стефанішина

Віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України - міністр юстиції України Ольга Стефанішина заявляє, що будь-який перший контакт із представниками нової адміністрації США піде на користь Україні.

"Мені важко говорити, я не залучена в підготовку цього візиту чи цих зустрічей, я не впевнена, що вони вже зараз призначені. Але, безумовно, ми маємо не забувати, що новий державний секретар США підтвердив свою участь у Мюнхенській безпековій конференції. Я впевнена, що будь-який перший контакт піде на користь і Україні, і лідерам інших країн, які матимуть зустрічі", - сказала Стефанішина журналістам на конференції "Вступ України до ЄС: формування трансформаційного порядку денного" в п'ятницю в Києві, відповідаючи на запитання, чого чекати від візиту спецпредставника президента США з питань України та Росії Кіта Келлога.

Як повідомлялося, голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що українська сторона “дуже чекає” на візит спецпредставника президента США з питань України та Росії Кіта Келлога в лютому, щоб надати всебічну інформацію про російську агресію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція просить допомогти з розшуком чоловіка, причетного до вбивства активіста Ганула

Міносвіти розповіло, на які проєкти вплине призупинення фінансування USAID

Викиди, пов'язані з війною, зросли на 30% у 2024 році порівняно з попередніми роками – глава Міндовкілля

Київ передав партію допомоги для 72-ї ОМБр – Кличко

Сибіга: Ми вже приступили до формування національної команди, яка розроблятиме алгоритми дій для контролю можливого перемир'я

Угорщина зняла вето з продовження індивідуальних санкцій, отримавши натомість виключення чотирьох осіб зі списку, - джерело

Глава МЗС Австрії: Без суверенітету і територіальної цілісності не може бути миру в Україні в довгостроковій перспективі

Середньорічна температура в Україні може зрости ще на 1°C до 2040 року – глава Міндовкілля

Підтримка Австрією України залишається непохитною, зокрема її суверенітету і територіальної цілісністі - нова глава МЗС

70% українців віддають перевагу українським виробникам — опитування Rakuten Viber

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА