21:17 15.02.2025

Глави МЗС країн ЄС проведуть позачергову зустріч у неділю в рамках Мюнхенської конференції – МЗС Греції

1 хв читати
Глави МЗС країн ЄС проведуть позачергову зустріч у неділю в рамках Мюнхенської конференції – МЗС Греції

Міністри закордонних справ країн Європейського Союзу зберуться у неділю, 16 лютого, на позачергову зустріч, повідомило МЗС Греції.

«Міністр закордонних справ Георгос Герапетрітіс візьме участь завтра, у неділю, 16 лютого, о 8:30 ранку в позачерговій зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у рамках Мюнхенської конференції з безпеки», - йдеться на сайті відомства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА