Інтерфакс-Україна
12:37 27.03.2025

Стефанчук передчасно закрив засідання Ради через суперечки у залі

1 хв читати
Стефанчук передчасно закрив засідання Ради через суперечки у залі

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук передчасно закрив пленарне засідання парламенту через суперечки у залі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", під час засідання депутати вимагали розгляду законопроєкту № 11387 щодо відповідальності урядовців, які не з’явились на виклик депутатів. Законопроєкт передбачає адміністративну відповідальність та винесення на розгляд питання щодо звільнення такого держслужбовця.

Розгляду законопроєкту вимагали Ярослав Железняк (фракція "Голос" ), Артур Герасимов ("Європейська солідарність") та Максим Бужанський ("Слуга народу").

Стефанчук відмовився виносити через голосування законопроєкт на цьому засіданні та запропонував, щоб монобільшість вирішила це питання на погоджувальній раді керівників фракцій та груп.

Верховна Рада у четвер відмовилась викликати міністра оборони Рустема Умєрова щодо переговорів України та Сполучених Штатів Америки, та США з Росією у Ер-Ріяді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держдеп офіційно підтвердив відставку посла США в Україні Брінк

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено майже 200 окупантів – Генштаб ЗСУ

Зарівна: Ми не можемо обмінювати депортованих дітей на території чи атомні станції

У Дніпрі вже вісім постраждалих внаслідок ракетного удару - Лисак

Посол ЄС: Дотримуємося плану відкриття всіх переговорних кластерів з Україною цього року

Умєров обговорив с данським колегою Поульсеном закупівлю української зброї та інвестиції в ОПК

Зі Слов'янської та Дружківської громад на Закарпаття евакуювали дві родини з дітьми - обладміністрація

Внаслідок атаки ворожих БПЛА на Житомирщині одна людина загинула, п'ятеро зазнали поранень, серед них – дитина

Посол США Брінк має намір піти у відставку

Зеленський про російські обстріли: Потрібна тактика тиску на РФ, щоб терор і війна припинились

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА