Інтерфакс-Україна
08:22 09.02.2025

Трамп хоче укласти із Зеленським угоду на $500 млн про доступ до надр в Україні в обмін на гарантії безпеки

1 хв читати
Трамп хоче укласти із Зеленським угоду на $500 млн про доступ до надр в Україні в обмін на гарантії безпеки

Президент США Дональд Трамп в інтерв'ю на борту літака Air Force One заявив, що, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на $500 млн про доступ до рідкісноземельних мінералів та природнього газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні, повідомляє в суботу The New York Post.

Як пише видання, також був у літаку був присутній радник з національної безпеки Майк Волтц, звертаючись до якого, Трамп сказав: "Давайте продовжимо ці зустрічі. Вони хочуть зустрітися. Щодня гинуть люди. Вбивають молодих красивих солдатів. Молоді люди, як мої сини. З обох сторін. По всьому полю бою".

Зазначається, що віцепрезидент Венс зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським на Мюнхенській конференції з безпеки наступного тижня.

Трамп сказав, що говорив по телефону з Володимиром Путіним, намагаючись домовитися про припинення війни в Україні.

"Я краще не буду говорити", - сказав Трамп, відповідаючи на питання, скільки разів говорили два лідери. Але він вважає, що Путіну "не байдуже" на вбивства на полі бою.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти розповіло, на які проєкти вплине призупинення фінансування USAID

Викиди, пов'язані з війною, зросли на 30% у 2024 році порівняно з попередніми роками – глава Міндовкілля

Київ передав партію допомоги для 72-ї ОМБр – Кличко

Сибіга: Ми вже приступили до формування національної команди, яка розроблятиме алгоритми дій для контролю можливого перемир'я

Угорщина зняла вето з продовження індивідуальних санкцій, отримавши натомість виключення чотирьох осіб зі списку, - джерело

Середньорічна температура в Україні може зрости ще на 1°C до 2040 року – глава Міндовкілля

70% українців віддають перевагу українським виробникам — опитування Rakuten Viber

Глава МВС про вбивство активіста Ганула в Одесі: Є зачіпки, стрілець не був одягнутий у військову форму

Поліцейські встановлюють обставини вбивства активіста Ганула в центрі Одеси, глава МВС взяв справу під особистий контроль

У Фінляндії засуджено до довічного ув'язнення росіянина, який скоїв воєнні злочини в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА