Інтерфакс-Україна
15:47 25.01.2025

Санду сподівається, що 2025 рік принесе справедливий мир

1 хв читати
Санду сподівається, що 2025 рік принесе справедливий мир

Молдова запевнила у підтримці територіальної цілісності та суверенітету України, а також сподівається, що 2025 рік принесе справедливий мир, заявила президент Молдови Майя Санду під час пресконфренції з президентом України Володимиром Зеленським.

"Я сподіваюся, що 2025 рік принесе мир, якого ми всі прагнемо - не лише мир для українців, а й для усього регіону та континенту, мир справедливий та тривалий і підтриманий сильними безпековими гарантіями для України", - сказала Санду на пресконференції у Києві, передає кореспондент "Інтерфакс-Україна".

Президент Молдови зазначила, що РФ ескалює гібридні атаки, і намагається дестабілізувати ситуацію в Молдові, зокрема за допомогою намагання створення енергетичної кризи, соціального та економічного хаосу.

"Росія намагається створити напругу на обох берегах Дністра та встановити прокремлівський уряд у Кишиніві. Їх кінцева мета – консолідувати військову присутність, незаконно розташованих у Придністров'ї військ та використати Молдову проти України", - зазначила вона.

Голова Молдови додала, що її держава "відбивається" та захищає демократію. Вона також рішуче засудила російські атаки на українську соціальну інфраструктуру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повітряні сили та ППО з 2022р збили 2,5 тис. крилатих, майже 100 балістичних ракет та 17,5 тис ударних БпЛА – Ігнат

Норвегія долучилася до Коаліції дронів

Міністри закордонних справ ЄС зустрінуться в Люксембурзі 14 квітня, Сибіга доєднається онлайн

Справа "золотих яєць" Міноборони: суд призначив заставу в 5 млн грн для фізичної особи, яка координувала злочинну схему

Зеленський ввів у дію санкції проти пропагандистів і "тіньового флоту" РФ

"Експоцентр " разом з ГО "Культурні практики" починає етап дослідження ВДНГ як радянського ідеологічного простору - гендиректор

Україна прагне зробити внесок в успіх коридору Лобіто і зміцнювати зв'язки з Африканським Союзом - Сибіга

Ідентифіковано 5 бойовиків, які катували та грабували місцевих мешканців під час окупації Харківщини

У Кремлі підтвердили зустріч Віткоффа з Путіним, на якій будуть обговорювати війну в Україні – ЗМІ

Глава МЗС Фінляндії обговорила з держсекретарем США Рубіо мир в Україні та стримування загрози від РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА