Інтерфакс-Україна
20:05 15.01.2026

Ексдепутат Богодухівської міськради Харківської області не задекларував нерухомість на майже 144 млн грн

1 хв читати

Колишньому депутату Богодухівської міської ради VIII скликання (Харківська обл) повідомлено про підозру в умисному внесенні завідомо недостовірних відомостей до декларації (ч. 2 ст. 366-2 КК України). умисно вніс завідомо недостовірні відомості до декларації.

"У січні 2024 року під час подання щорічної декларації за 2022 рік він не відобразив вісім нежитлових будівель у Богодухівському районі, що належать йому на праві приватної власності", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

За даними відомства, загальна вартість незадекларованої нерухомості становить майже 144 млн гривень.

У липні 2024 року повноваження депутата були достроково припинені у зв’язку з його особистою заявою про складання депутатських повноважень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

ЦВК визнала Романа Кравця народним депутатом

Є загиблі і поранені внаслідок ворожого авіаудару по Харкову – мер

Ткаченко – Кличку: Рішення щодо розвитку, функціонування та утримання міської інфраструктури ухвалюються в міській держадміністрації

Сили оборони стримують ворога на півночі Покровська та Мирнограда, за тиждень знищено 370 окупантів – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА