Інтерфакс-Україна
12:20 03.12.2025

Більше 20 тис незаконних рекламних конструкцій демонтовано в Києві з початку року – КМДА

1 хв читати
Більше 20 тис незаконних рекламних конструкцій демонтовано в Києві з початку року – КМДА

Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації (КМДА) повідомляє в середу, що за 11 місяців 2025 року з міського простору прибрали 20 069 незаконних рекламних конструкцій і вивісок.

"Лише у листопаді демонтували 1 565 конструкцій та вивісок, розміщених з порушеннями. Найбільше – 733 одиниці – були на фасадах будівель. Ще 476 конструкцій прибрали з парканів. З опор та об’єктів транспорту демонтували 8 конструкцій, стільки ж – із дахів. Також прибрали 107 наземних конструкцій і 233 штендери, які часто перешкоджають пішоходам і створюють потенційно небезпечні ситуації", – сказала директорка КП "Київреклама" Марина Декань.

Вона зазначила, що такі результати демонструють "системність та ефективність роботи у формуванні якісного рекламного середовища Києва".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один загиблий та восьмеро поранених під час атак на Херсонщину, пошкоджено житло та інфраструктуру

ОВА: Двоє поранених під час атак на 17 населених пунктів Запорізької області, є пошкодження житла та інфраструктури

Росіяни атакували енергетичні обʼєкти у Кременчуцькому районі, виникли пожежі - ОВА

Відповідь України на останній проєкт мирного плану порушує питання Запорізької АЕС

Палата представників США ухвалила майже трильйонний оборонний бюджет на 2026 рік: Україні передбачено $800 млн

Окупанти за добу втратили 1 460 осіб та 160 од. спецтехніки - Генштаб

11 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Донеччина: за тиждень евакуйовано 650 людей, у зоні активних бойових дій залишаються 13,8 тис. жителів

Бельгія пропонує ЄС створити додатковий фінансовий резерв для захисту від Кремля щодо кредиту Україні

ВООЗ та фонд ASEF передали Україні лабораторні набори для виявлення високоризикових патогенів на 4,7 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА