Інтерфакс-Україна
08:25 01.06.2024

Рятувальники ліквідували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури на Прикарпатті внаслідок ворожого удару

1 хв читати
Рятувальники ліквідували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури на Прикарпатті внаслідок ворожого удару

Рятувальники ліквідували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури Прикарпаття внаслідок ворожого удару, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Івано-Франківська область: рятувальники ліквідували пожежу, завдану ворожим ударом. Постраждалих немає", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в ніч на суботу ворог укотре завдав ударів по об'єктах критичної інфраструктури області. Унаслідок влучання виникла пожежа площею 400 кв м, яку пожежники оперативно ліквідували.

До ліквідації пожежі було залучено понад 100 рятувальників та 33 одиниці спецтехніки.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури підтвердило гуртам "Без обмежень" і "Бумбокс" статус критично важливих

Директора донецького підприємства заочно засуджено на 4 роки за колабораційну діяльність

Польща і країни Балтії виходять із конвенції щодо протипіхотних мін, інформує Вільнюс

Генштаб ЗСУ повідомляє про збільшення ударів ворога на Курщині за останню добу та деяке зменшення плацдарму

В Україні створили перший інтерактивний Музей математики, з 1 травня він стане відкритим для відвідувачів - Міносвіти

Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

У Запоріжжі затримали агента рф, який готував вибухівку для терактів - Нацполіція

В Мінкультури обговорили підтримку українських медіа з ЮНЕСКО і Представництвом ЄС

В Деснянському районі столиці зафіксовано падіння уламків на території школи, інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється - влада

Повітряні сили: за ніч збито 63 ворожих БпЛА, 64 не досягли цілей

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА