Інтерфакс-Україна
01:51 16.12.2025

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

1 хв читати

Україна не планує віддавати контроль над Донбасом, а будь-які формати врегулювання конфлікту можуть включати економічні зони, але не передбачають визнання Донбасу російським.

За його словами, американські партнери пропонують створити вільну економічну зону на окупованих територіях, але це не означає передачу їх під контроль Росії. "Я ще раз підкреслю — вільна економічна зона — це не значить, що під керівництвом РФ. Це важливі для мене риси будь-якого формату Донбасу", — наголосив президент.

Водночас Зеленський підкреслив, що Україна не визнає Донбас російським ні де-юре, ні де-факто: "Ні де-юре, ні де-факто ми визнавати Донбас російським не будемо, ту частину, яка тимчасово окупована. Але, тим не менш, ми проговоримо питання щодо території. Ви знаєте, що воно одне з ключових, в цьому питанні у нас поки що консенсусу немає".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Продюсер Ясинський провів онлайн-конференцію щодо перегляду правил нацвідбору на "Євробачення", "Суспільне" надіслало лист

ДОТ вперше закупить ДНК-системи для ЗСУ

Процесуальні обов’язки Чернишову продовжено на два місяці

Колишній артист цирку отримав 8 років ув'язнення за передачу РФ даних щодо Сил оборони у Харкові

Велика Британія перекаже GBP2,5 млрд готівки від продажу "Челсі" до фонду України – ЗМІ

Чоловік загинув на Херсонщині через атаку російського БпЛА

Понад 55% українців проти участі у нацвідборі на "Євробачення" артистів, які в 2014-2022 рр. виступали в РФ

Представник України при ЄС Ченцов: Рішення саміту ЄС щодо репараційного кредиту Україні має стратегічне значення

Прем'єрка Італії: Домогтися згоди ЄС щодо заморожених російських активів буде далеко не просто

Українці - за пріоритетне фінансування ветеранських програм та цивільного захисту для відновлення в умовах війни - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА