12:50 22.06.2024

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

2 хв читати

Кабінет міністрів України на засіданні минулої п'ятниці затвердив наглядову раду АТ "НАЕК "Енергоатом" у складі п'яти членів, повідомило Міністерство економіки.

Зокрема, незалежним членом ради став Тімоті Стоун (Timothy John Stone), який має досвід роботи незалежним директором британської Horizon Nuclear Power, невиконавчим директором Європейського інвестиційного банку та очолює Асоціацію ядерної промисловості Великої Британії (NIA).

До складу ради також увійшов Майкл Кірст (Michael E. Kirst), який упродовж своєї кар'єри обіймав керівні посади в Westinghouse Electric Company. До приходу в Westinghouse 1996 року був директором Економічного комітету Парламентської асамблеї НАТО в Брюсселі. Є засновником і керуючим директором EuroAtlantic Partners.

Крім того, незалежним членом НР НАЕК став Ярек Неверович - ексміністр енергетики Литви та головний радник президента Литви з питань навколишнього середовища та інфраструктури. Також обіймав різні посади в уряді своєї країни, пов'язані з експлуатацією системи передавання електроенергії, управлінням інвестиційними фондами та співпрацею з національними і транснаціональними корпораціями.

Представниками держави в наглядовій раді "Енергоатому" стали ексміністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, нині президент Київської школи економіки Тимофій Милованов і державний секретар Міністерства економіки України Віталій Петрук, який у 2015-19 рр. очолював Держагентство з управління зоною відчуження.

"Нам вдалося залучити як незалежних кандидатів професіоналів світового рівня. Очікуємо, що в такому складі наглядова рада посилить енергетичні можливості компанії та допоможе залучити вкрай необхідні інвестиції в атомну галузь", - зазначила перший віцепрем'єр - міністр економіки Юлія Свириденко.

Як повідомлялося, рішення про створення АТ "НАЕК "Енергоатом", 100% акцій якого належать державі, Кабінет Міністрів ухвалив 29 грудня 2023 року.

У січні 2024 року відбулася державна реєстрація товариства та його статуту, а в лютому компанія отримала свідоцтво про реєстрацію випуску акцій на понад 306 млрд грн.

На початку березня голова НАЕЕ Петро Котін повідомив, що на конкурс із відбору незалежних членів наглядової ради НАЕК "Енергоатом" подано понад 40 заявок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Погіршення бізнес-динаміки на наступні пів року прогнозують більше половини підприємств

"Укрфінжитло" погодило збільшення ПриватБанком ліміту кредитування програми "єОселя" до 8,5 млрд грн

Український ритейл аналізує раціональність імпорту електроенергії

Суд за клопотанням ФГВФО заарештував гроші та майно Жеваго на всіх рахунках у межах забезпечення позову у справі "ФіК" на 46 млрд грн

Банкіри очікують збереження Нацбанком облікової ставки 13% через прискорення інфляції

Львів залучить 60 млн грн кредитних ресурсів для будівництва крематорію

"Нафтогаз" має ресурс для електрогенерації з суттєвим запасом - голова компанії

ЄБА, AmCham і "Укртютюн" закликали парламент підтримати урядову версію законопроєкту про тютюнові акцизи

Орбіта КШЕ поповнилася БФ DefDev та ГО Kyiv Global Outreach - президент КШЕ

"УкрАвто Груп" у рамках ребрендингу уніфікує назви своїх автосервісних центрів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА