Інтерфакс-Україна
13:08 12.02.2024

Грузія отримала рекордні $4,1 млрд доходів від туризму у 2023 році

1 хв читати

Доходи Грузії від міжнародного туризму 2023 року досягли рекордних $4,1 млрд, перевищивши на 17,3% показник 2022 року і на 26,2% - допандемійного 2019 року, повідомила Національна адміністрація туризму Грузії.

“Це перший прецедент в історії Грузії, коли країна отримала такий обсяг доходів від туризму”, - заявила керівниця Національної адміністрації туризму Майя Оміадзе журналістам у понеділок.

За даними туристичного відомства, дохід від туристичних поїздок у четвертому кварталі 2023 року становив $873,7 млн, зростання порівняно з аналогічним показником 2019 року становить 27,4%.

Минулого року, поряд зі зростанням доходів, відбулося значне збільшення кількості туристів. У 2023 році країну відвідали 7,07 млн міжнародних мандрівників, що на 75,6% перевищило показник 2019 року і на 30,3% - 2022 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА