19:59 18.12.2023

Болгарія, Польща, Румунія та Чехія отримають від ЄК 65 млн євро на підтримку українських біженців

1 хв читати
Болгарія, Польща, Румунія та Чехія отримають від ЄК 65 млн євро на підтримку українських біженців

Європейська комісія (ЄК) оголосила в понеділок, що виділяє понад 65 млн євро для підтримки країн союзу, які приймають найбільшу кількість українських біженців.

"Європейська комісія... вирішила виділити понад 65 млн євро з Фонду притулку, міграції та інтеграції для підтримки Болгарії, Польщі, Румунії та Чехії в розміщенні людей... Це рішення послідувало за цілеспрямованим закликом до фінансування проєктів, спрямованих на те, щоб полегшити навантаження на можливості приймання цих держав-членів і допомогти їм забезпечити отримання бенефіціарами тимчасового захисту необхідної підтримки, послуг і допомоги", - повідомляється в комюніке ЄК, оприлюдненому в Брюсселі.

У документі наголошується, що наразі в Євросоюзі перебувають понад 4,1 млн біженців з України, які користуються тимчасовим захистом, що продовжено до березня 2025 року.

Болгарія, Польща, Румунія і Чехія тепер можуть використовувати це додаткове фінансування з бюджету ЄС, щоб допомогти бенефіціарам тимчасового захисту переїхати з колективного житла до приватного, надаючи їм фінансову підтримку в перехідний період, а також забезпечуючи мовну та професійну підготовку і доступ до соціальних та медичних послуг, заявляють у Брюсселі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна експортувала українським морським коридором 40 млн т вантажів, скоротивши їх обробку в Дунайських портах на 16% у 1 кв.

Шмигаль обговорив з президентом Світового банку ситуацію в енергетичному секторі України

"Кернел" повідомив про значне погіршення діяльності через ракетні атаки РФ

Енергосистема України втратила 8 ГВт потужності через нещодавні російські обстріли - прем'єр

"Луцьк Фудз" у 2023р. наростив чистий прибуток на 8,5% до 46 млн грн

Асоціації виробників будматеріалів працюють над відповідністю своєї продукції для оборони стандартам НАТО - президент ВСВБ

Нафта знижується на даних про запаси у США, Brent біля $89,3 за барель

Занадто м'яка фіскальна політика США загрожує економіці країни та світу - МВФ

Збори акціонерів "Центренерго" планують ухвалити рішення про продаж їм е/е та закупівлю газу і вугілля протягом року

Мінагрополітики прогнозує у 2024р. скорочення виробництва зернових до 52,4 млн тонн, збереження врожаю олійних - 21,7 млн тонн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА