15:40 11.11.2023

Nova Post у 2023 р. відкриється в Парижі та Мілані, до жовтня-2024 - у столицях ще 17 країн

2 хв читати
Nova Post у 2023 р. відкриється в Парижі та Мілані, до жовтня-2024 - у столицях ще 17 країн

Група компаній "Нова пошта", що вийшла вже на 10 ринків європейських країн, до кінця цього року додасть до них Францію та Італію, відкривши відділення Nova Post у листопаді в Мілані й у грудні в Парижі, повідомив співвласник компанії Володимир Поперешнюк у суботу.

Він поділився у фейсбуці планами відкриття нових країн на наступний рік, який передбачає запуск у січні-вересні відділень у столицях 17 країн.

"Зізнаюся, що менеджери з розвитку були проти оприлюднення цього, бо вони, як відповідальні люди, переймаються тим, щоб не виглядати брехунами, якщо щось піде не за планом. (...) Але знаючи їх, я впевнений, що вони з усім впораються, я в них вірю, як і вся наша команда", - зазначив Поперешнюк.

Згідно з оприлюдненим графіком відкриття у нових країнах на наступний рік, у січні заплановано відкриття відділення у Відні (Австрія), у лютому - в Мадриді (Іспанія) та Стамбулі (Туреччина), у березні - у Софії (Болгарія) та Лондоні (Велика Британія).

У квітні, згідно з графіком, Nova Post з'являться в Дубліні (Ірландія) та Амстердамі (Нідерланди), у травні - в Брюсселі (Бельгія), у Берні (Швейцарія) та Лісабоні (Португалія).

На червень заплановано відкриття відділень у Любляні (Словенія) та Загребі (Хорватія), у липні - в Афінах (Греція) та Копенгагені (Данія), у серпні - у Гельсінкі (Фінляндія), тоді як у вересні - у Стокгольмі (Швеція) та Осло (Норвегія).

В обговоренні під постом Поперешнюк у відповідь на багато звернень також підтвердив плани відкрити Nova Post у Тель-Авіві (Ізраїль), у США та Канаді, а також у Дубаї (ОАЕ) й пообіцяв подумати про можливість виходу в Казахстан.

Співвласник "Нової пошти" уточнив, що наразі компанія відкриває власні відділення. "Модель франчайзингу поки що не готова, проводимо тести. Не хочеться підвести майбутніх партнерів", - пояснив він.

Поперешнюк також зазначив, що компанію цікавить не лише доставка відправлень в Україну та з неї з нових ринків, а й робота на них із внутрішніми клієнтами.

Як повідомлялося, в мережу "Нова пошта" в Україні на початок листопада входило майже 11 тис. відділень і 14,6 тис. поштоматів.

До ГК входять українські та зарубіжні компанії, зокрема "Нова пошта", "НП Логістик", платіжна система NovaPay і "Нова пошта Глобал".

На цей час Nova Post уже відкрила близько 70 відділень у Польщі, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Румунії, Словаччині, Угорщині та Молдові.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Львові розпочалися будівельні роботи зі спорудження соціального житла для переселенців - представництво ЄС

Шмигаль за результатами розмови з прем'єром Словаччини: Проїзд першочергових вантажів на кордоні здійснюється безперешкодно

"Тернопільгаз" перейшов в управління "Нафтогазу"

Похолодання може призвести до дефіциту е/е, ощадливе споживання ресурсу є вкрай важливим - "Укренерго"

Попит на новорічні товари в листопаді 2023 р. зріс удвічі - "Епіцентр"

НБУ проведе комплексну оцінку ефективності банківського сектору

Постраждалі від агресії РФ малі підприємства, які очолюють жінки, можуть отримати французький грант

Україна в листопаді наростила експорт морським і річковим транспортом на 70,7%

Міністерство фінансів США запровадило санкції щодо трьох сторонніх компаній, причетних до транспортування російської сирої нафти

ЗАЕС втратила зв'язок із зовнішніми лініями електроживлення і тимчасово перейшла на аварійні генератори

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА