Інтерфакс-Україна
15:25 03.10.2023

Гетманцев після переговорів із місією МВФ допускає компроміс щодо питання перевірок

1 хв читати
Гетманцев після переговорів із місією МВФ допускає компроміс щодо питання перевірок

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики у вівторок зустрівся з місією Міжнародного валютного фонду та обговорив нагальні питання виконання програми розширеного фінансування EFF, повідомив голова комітету Данило Гетманцев.

"Не хочу забігати наперед, але певний маневр щодо часткового (а не повного, як пропонує Кабінет Міністрів) відновлення перевірок є. Поглибимо консультації", - написав Гетманцев у телеграм-каналі.

Водночас, за його словами, щодо законопроєкту №9269 про відновлення довічного фінмоніторингу для PEP (політично значущих осіб, Politically Exposed Persons, РЕР), але з ризик-орієнтованим підходом, варіантів немає, окрім його ухвалення.

"Також обговорили закон про банки. Ідею цілком поділяємо, є необхідність обговорити деталі до другого читання", - додав Гетманцев.

Як повідомлялося, місія МВФ з 25 вересня розпочала роботу у Варшаві для підготовки другого перегляду програми розширеного фінансування EFF, а 1 жовтня до Києва прибула команда Фонду для переговорів. У разі успіху місії Україна розраховує на отримання третього траншу кредиту в розмірі близько $900 млн до кінця року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" заперечує звинувачення НАБУ та САП у бездіяльності щодо повернення активів в Україну

"Ліси України" у 2025 р. завершать реалізацію програми "Зелена країна" з висадки 1 млрд дерев

Продовольчі товари у березні продовжили дорожчати, перед Великоднем подешевшало тільки борошно

"Нібулон" готовий виконувати вантажні аграрні, металургійні та будівельні перевезення по Середньому і Верхньому Дунаю

Рожкова вірить в успішну приватизацію Укргазбанку та Сенс Банку, але не цього року

Нацбанк опублікує сценарії стрес-тестів банків наприкінці весни, це не буде "Армагеддон" – Рожкова

Український МХП купує 41% іспанської компанії з птахівництва UVESA

Недостатній рівень капіталу з великих банків має тільки Укрексімбанк – Рожкова

Підвищення податку на прибуток банків до 50% скоротило можливості наростити кредитний портфель на 20% – Рожкова

АМКУ дозволив групі BGV Буткевича придбати заводи "Аерок"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА