Інтерфакс-Україна
19:38 19.07.2023

Уряд запрошує бізнес до розробки до кінця жовтня чотирирічного плану відновлення

1 хв читати
Уряд запрошує бізнес до розробки до кінця жовтня чотирирічного плану відновлення

План відновлення і розвитку України на найближчі чотири роки, підтриманий фінансуванням Євросоюзу на EUR50 млрд, планують розробити в тісному партнерстві з бізнесом до кінця жовтня цього року, повідомила перша віцепрем'єрка - міністерка економіки Юлія Свириденко на зустрічі з Європейською бізнес асоціацією (ЄБА) в Києві в середу.

"Приватний капітал буде основою для відновлення і розвитку України. Тому ми разом із вітчизняним бізнесом маємо розробити План України в рамках Ukraine Facility, який дасть змогу отримати від ЄС 50 млрд євро фінансування для розвитку економіки протягом наступних чотирьох років", - сказала вона.

Перша віцепрем'єрка закликала представників бізнесу долучатися до робочих груп із напрацювання цього документу та надавати свої пропозиції щодо визначення пріоритетних секторів розвитку та програм для їхнього стимулювання, які дадуть змогу максимально швидко відновити країну.

За словами Свириденко, серед пріоритетних секторів оборонний, аграрний, енергетика, зелена металургія, важливий акцент - на розвитку переробної галузі та виготовленні продукції з високою часткою доданої вартості.

Заступник міністра Олексій Соболєв, який координує цей напрям, повідомив, що днями Мінекономіки зробить публічне оголошення, і з наступного тижня почнуть формуватися робочі групи, щоб конструктивно обговорити, які сектори і який обсяг інвестицій зможуть прийняти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА