21:51 25.01.2023

Частка заблокованих податкових накладних впала нижче за 1%, але все ще висока - нардеп Железняк

1 хв читати
Частка заблокованих податкових накладних впала нижче за 1%, але все ще висока - нардеп Железняк

Частка заблокованих податкових накладних впала до 1,07% у січні 2023 року, а після впроваджених урядом з 11 січня послаблень опустилася до 0,99%, повідомив заступник голови профільного парламентського комітету, член фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"Після славнозвісного рішення Мінфіну по зміну алгоритму блокування в останньому кварталі 2022 року ситуація значно погіршилася: Кількість блокувань у жовтні зросла до 1,52%, а листопада взагалі до 1,75%. У грудні трішки зменшилось, до 1,46%, але залишалася дуже високою", – написав він у телеграм-каналі.

За словами нардепа, опустити цей показник нижче 1% дозволила ухвала уряду про неблокування накладних на суми до 5 тис. грн, яка почала працювати 11 січня цього року, а також поновлення реєстрації накладних, які були заблоковані з 14 жовтня 2022 року.

"Це все ще багато. Але тенденція на зменшення зрозуміла", - зазначив Железняк, нагадавши, що раніше цей показник становив 0,6-0,8%.

Він зазначив, що зараз активно працює робоча група з представниками експертного середовища та бізнес-асоціацій для подальшого вдосконалення системи.

При цьому нардеп додав, що у 2023 році цей показник треба знизити до максимум 0,2%, тоді це буде майже непомітно для бізнес-середовища.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент ставить завдання оптимізувати роботу громад щодо зборів податків – заступник ОП Микита

Молдова до кінця року побудує дві фотоелектростанції на 90 МВт

НКЦПФР хоче заборонити збанкрутілим забудовникам укладати договори з ФФБ

Президентка Молдови вважає, що Придністров'я може отримувати російський газ через Туреччину

Держмолодьжитло планує забезпечити житлом 1,4 тис. ВПО завдяки кредиту від БРРЄ в EUR50 млн

Шмигаль: Ресурс місцевих бюджетів у 2025 році зросте на 15% – до 328 млрд грн

Київ збільшив фонд зарплати на 2,4 млрд грн, насамперед для освітян

Уряд виділяє 8 млрд грн на будівництво магістральних водогонів у Миколаївській області у 2025 р.

При зміні умов торгівлі ЄС та України для української пшениці ймовірно доведеться шукати нові ринки – президент УЗА

Середня ціна біометану при експорті може становити EUR900/тис. куб. м – глава БАУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА