Інтерфакс-Україна
18:28 01.11.2022

Координаційний центр не планує на середу рух суховантажів у рамках Чорноморської зернової ініціативи

1 хв читати

Представництво ООН у Спільному координаційному центрі повідомило про відсутність планів щодо руху суховантажів у рамках Чорноморської зернової ініціативи 2 листопада.

"Делегації України, Туреччини та ООН у СКЦ домовилися не планувати який-небудь рух суден у рамках Чорноморської зернової ініціативи на 2 листопада", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у вівторок інспектори ООН і Туреччини здійснили 36 перевірок суден в українських портах. "Усі звіти про інспекції буде передано російській і українській делегаціям", - наголошується в повідомленні.

У ньому зазначається, що ООН тісно контактує з Туреччиною "і докладає всіх можливих зусиль для відновлення повномасштабної роботи СКЦ".

ОСТАННЄ

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6684 грн/EUR1

У Раді коаліції озвучили варіант ухвалення закону про SEPA з відкладеним набуттям чинності

"Укрнафта" спільно з "Повернись живим" реалізували спільні проєкти допомоги війську на 1,3 млрд грн

Знайдено можливість вивільнити щонайменше 800 МВт електричної потужності - Свириденко

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА